بازسازی نمای داخلی ساختمان

15 اسفند, 1398, 2 نظر

بازسازی نما داخلی و خارجی ساختمان

بازسازی نمای داخلی ساختمان یکی دیگر از خدمات کوشا ایده آل است که توسط طراحان دکوراسیون حرفه ای صورت می گیرد. دکوراسیون داخلی ساختمان به گونه ای طراحی می شود که انگار ساختمان تازه ساخت است. برای بازسازی نمای ساختمان متدهای روز دنیا در ساختمان استفاده می کنند تا نمایی زیبا و جذاب را برای ساختمان شما طراحی کنند. با ما همراه باشید تا با بازسازی نما ساختمان بیشتر آشنا شوید.

دلایل بازسازی نما داخلی وخارجی

بازسازی نما به دلایل بسیاری نیاز می شود. عواملی مانند فرسودگی یا از بین رفتن مقاومت نما، آسیب دیدگی بخشی از آن نما، نوسازی و جلوه دادن به آن و یا دلایل دیگر اقدام به بازسازی نما گرفته می شود. به همین جهت ضروری است که نمای فرسوده و کهنه به بهترین شکل تعمیر و بازسازی شود.

بازسازی نما

متریال نما ساختمان

پانل های موجود در نمای ساختمان می تواند به شکل سیمان یا چوب باشند ولی مقاومت آنها از چوب بیشتر است. به همین خاطر در برابر آتش مقاومت بیشتری دارند.

بازسازی نما با GFRC یا GRC

این نوع نما بسیار زیبا می باشد و ارزش ساختمان را به مراتب بالا می برد ولی قیمت بالایی دارد. اجرای آن روی نمای قدیمی به راحتی صورت می گیرد چون به ملات نیاز ندارد. 

بازسازی نما با کامپوزیت

یکی دیگر از نماهای مدرن ساختمان نمای کامپوزیت می باشد. مواد ساخت کامپوزیت ورقه آلومینیومی و پلاستیک پلی اورتان می باشد. در رنگهای مختلف وجود دارد و از مزایای آن می توان به غیر قابل اشتعال بودن و مقاومت زیاد در برابر آتش سوزی و داشتن وزن سبک و تمیز  کردن راحت آن اشاره کرد.

طراحی نما خارجی

2 نظر

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *