نقاشی ساختمان

27 اسفند, 1398, 0نظر

نقاشی ساختمان با ارزانترین قیمت

انواع رنگ ساختمانی

رنگ ها شامل طیف گسترده ای هستند که بنا به طراحی آن را می توان بررسی کرد. دارای انواع متنوع و جنس و کیفیت متفاوت هستند. انواع رنگ ساختمانی شامل رنگ های روغنی و رنگ پلاستیک و رنگ مولتی کالر و… می باشند. 

قیمت رنگ کاری ساختمان

قیمت رنگ به نوع رنگ و برند رنگ، مساحت سطوحی که باید رنگ شود و همچنین به دستمزد نقاشی ساختمان همراه با مصالح یا بدون مصالح بستگی دارد. تاثیر فصل ها و گرمی و سردی هوا تاثیر زیادی بر روند کار و دستمزد نقاش دارد هرچه قدر هوا سردتر باشد خشک شدن رنگ دیرتر انجام می شود و باعث طولانی تر شدن ساعت کاری نقاش و در بالا رفتن دستمزد نقاش می شود.

رنگ کاری ساختمان

بهترین نقاشان ساختمان تهران

بهترین و منصف ترین نقاش ساختمان را در شرکت کوشا ایده آل می توانید بیابید. این شرکت با داشتن سابقه طولانی در ارائه خدمات تعمیراتی و تاسیساتی ساختمان بهترین نقاش تهران را در نیروهای خود دارد و به دلیل همکاری با این شرکت کار شما بسیار ارزان تر و بهتر انجام می شود. 

برای نقاشی ساختمان نوساز چه مراحلی انجام می شود؟

رنگ آمیزی ساختمان نو ساز با ساختمان قدیمی تفاوت هایی دارد و مصالح بیشتر و کار بیشتری را لازم دارد. این کارها شامل موارد زیر است:

  • لیسه کشی و سنباده که ابتدای کار انجام می شود. برای این که گچ های اضافی بریزد و کار تمیز انجام شود. برای این که گوشه های کار صاف باشد سنباده می زنند. 
  • روغن زدن بعد از لیسه کشی و سنباده انجام می شود. باید کل کار را روغن زد. برای این کار دیوارها و سقف را روغن می زنند.
  • بتانه کاری بعد از روغن زدن بتونه باید تهیه کرد و کل سقف و دیوار را با آن پوشاند. این مرحله جهت موج گیری و صاف شدن سطح کار انجام می شود.
  • آستر گذاری یا رنگ کردن  که دو بار انجام میشود. یک بار بعد از بتانه کاری و بار دیگر بعد از لکه گیری انجام  می شود. برای سقف معمولا از رنگ پلاستیک و برای دیوار معمولا از رنگ روغنی استفاده می شود.
  • لکه گیری پس از اجرای مرحله اول آستر گذاری و خشک شدن کامل رنگ لکه گیری انجام می شود.
  • رنگ رویه پس از آستر گذاری دوم انجام می شود که کار به مرحله نهایی می رسد.

روانشناسی رنگ ها و تاثیر آن در طراحی دکوراسیون

رنگ ها در طراحی دکوراسیون نقش زیادی ایفا می کنند. و استفاده نا به جا از آن ها تاثیر منفی بر روی فضا دارد. برای استفاده از آن اول باید رنگ ها را به خوبی بشاسیم

رنگ ها به دو دسته اصلی و فرعی تقسیم می شوند. رنگ های زرد، آبی و قرمز رنگ های اصلی هستند ترکیب این رنگ ها با هم دیگر رنگ های جدیدی را می سازد با عنوان رنگ های فرعی شناخته می شود. این رنگ ها با توجه به شدت آن ها  در طیف های مختلف می تواند با صفت تیره یا روشن  فضای خاصی را برای ما ایجاد کند.

اصول چیدمان بر پایه رنگ ها این گونه است که یا رنگ ها در تناژ خاصی در یک فضا به کار ببریم یا اینکه  حداکثر از دو رنگ متضاد استفاده کنیم. البته یک سری از فضاهای خاص هستند که از ترکیب چند رنگ استفاده می شود که این کار را طراح دکوراسیون میتواند به زیبایی در فضاهای خاص ایجاد کند.

نقاشی ساختمان با روش های جدید

امروزه روش های جالبی برای نقاشی ساختمان وجود دارد یکی از آنها استفاده از شابلون است. برای این کار می توان از مدل های مختلفی که در بازار موجود است استفاده کرد. با استفاده از شابلون می توان طرح های متنوعی را با رنگ های متنوع  ایجاد کرد.

این کار را می توانید خودتان به سادگی انجام دهید اما کوشا ایده آل سعی در انتخاب بهترین ها برای شما دارد. دقت در طراحی و ایجاد زیباترین و دلچسب ترین محیط ها با جلب رضایت کامل شما از خدمات کوشا ایده آل است.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *