درباره ما

اگر قصد دارید ساختمان منزل یا محل کار خود را بازسازی و تعمیر کنید کافی است با شرکت تعمیرات و بازسازی کوشا ایده آل تماس بگیرید که با کمترین هزینه و کمترین زمان یک ساختمان نو و سالم را تحویل بگیرید.

چرا ما را انتخاب کنید

ما که هستیم

شرکت تعمیرات و بازسازی کوشا ایده آل در زمینه تعمیرات، تغییرات و بازسازی به صورت کامل و حرفه ای، عایق کاری سرویس ها بدون خرابی با پودر نانو، تخلیه ی چاه و فنر زنی خدمات ارائه می دهد.

تاریخچه ما

شرکت کوشا ایده آل با داشتن چندین سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات و بازسازی ساختمان فعالیت داشته است و برای ارائه خدمات به مشتریان خود از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه استفاده می کند.

حوزه های کاری

شرکت کوشا ایده آل خدمات چشمگیری در زمینه طراحی معماری و دکوراسیون داخلی، طراحی نما، فضای سبز، مرمت و نگهداری ساختمان، انجام کلیه امور بنایی، گچکاری، لوله کشی، کاشیکاری، نقاشی و تعمیرات به مشتریان خود ارائه می دهد.

دلایل محبوبیت ما

شرکت کوشا ایده آل از آنجا که از افراد متخصص استفاده می کند و به کیفیت اهمیت زیادی می دهد و کارها را با کمترین هزینه و به بهترین نحو انجام می دهد و برای فعالیت های خود از تجهیزات پیشرفته استفاده می کند و در زمان صرفه جویی می کند و مشتری مداری در اولویت کار این شرکت است در بین مشتریان خود محبوبیت زیادی کسب کرده است و نسبت به رقبای خود پیشرفت بیشتری داشته است.

پشتیبانی فنی

همکاران ما به صورت شبانه روز آماده ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان خود هستند.

افراد متخصص

شرکت کوشا ایده آل سعی دارد برای تمام فعالیت های خود از افراد با تجربه و متخصص استفاده کند.

تیم اجرایی

با بهترین کارشناسان ما ملاقات کنید

جهان قدمی

جهان قدمی

جوشکار

با بیش از بیست سال سابقه در زمینه جوشکاری اسکلت و سیار با انجام پروژه های بی شمار در سطح شهر تهران با شعار تعهد و تلاش برای رضایت مشتری

رضا آدینه وند

رضا آدینه وند

نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان

با هفده سال سابقه و انجام پروژه های متفاوت از جمله شرکت لی لی پوت با شعار اخلاق حرفه ای و سرعت و دقت.

مسلم آدینه

کاشیکار و انجام کلیه امورات بنایی

با نزدیک به ده سال سابقه استادی با شعار کار خوب و مشتری مداری.

چنگیز کاظمی

تخلیه چاه و لوله بازکنی

با دستگاه ژنراتور با پانزده سال سابقه کار و شعار تعهد و تخصص

حمید محمد مرادی

حمید محمد مرادی

لوله کش

با چهارده سال سابقه کاری و انجام پروژه های لوله کشی ساختمان و نصب وسایل آشپزخانه همچنین تشخیص خرابی لوله با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا با شعار صداقت رمز پیشرفت.

سهراب دریکوند

سهراب دریکوند

گچکار ابزار زنی و گچبری حرفه ای

با بیش از بیست و پنج سال سابقه و انجام پروژه های گسترده مسکونی و اداری، تجاری و انجام پروژه هایی نظیر پارچین و شهرک صنعتی پایتخت با شعار گچکاری همانند آئینه.

ستار یوسفیان

سرپرست تیم اجرا

با چهار سال سابقه درخشان و انجام پروژه های مسکونی و اداری، تجاری متعدد در تهران با شعار سرعت عمل و رضایت مندی مشتری

رحمن آزادبخت

مسئول امور قراردادها

کارشناس ارشد حقوق با سال ها تجربه در زمینه عقد و تنظیم کلیه قراردادهای شرکت را عهده دار می باشند.

کامران میرزای

مدیریت شرکت

شرکت تعمیرات و بازسازی کوشا ایده آل تمام تلاش خود را کرده است تا از کارکنانی مجرب و حرفه ای در تمام زمینه های تعمیرات و بازسازی ساختمان بهره گیرد، تا بتواند خدمات

مهندس شراره کمالی فرد

مدیر آتلیه معماری و طراحی

فارغ التحصیل رشته معماری با بیست سال سابقه درخشان سال77 مدیر آتلیه معماری بزرگترین دفتر مشاور ایران آتی طرح مدیر گروه معماری طراحان زاگرس دارای پروانه اشتغال طراحی و نظارت طراح فاز 6و7 شهر پرند طراح فاز 20 پارس جنوبی طراح بانک صادرات ایران طراحی و نظارت بر صدها پروژه مسکونی تجاری و اداری.

بارگذاری ...
Call Now Buttonتماس فوری