لوله بازکنی و تخلیه فاضلاب

25 شهریور, 1399, نظر غیرفعال

لوله بازکنی و تخلیه فاضلاب

امروزه برای لوله بازکنی و تخلیه فاضلاب روش های زیادی وجود دارد که باعث راحتی کار لوله بازکن ها شده است اما استفاده از این روش ها هم کار هر کسی نیست یک لوله باز کن باید با توجه به امکانات و روش های جدید بتواند با کمترین زمان و کمترین هزینه کار باز کردن لوله ها و تخلیه فاضلاب ها را انجام دهد.

لوله بازکنی و فنرزنی | لوله بازکنی | لوله بازکن

یکی از روش های لوله بازکنی روش فنر زنی است که روشی رایج برای باز کردن گرفتگی لوله ها است این روش به تجیزات و وسایل مخصوص نیاز دارد که استفاده از این روش ها را فقط بهترین لوله باز کن ها می دانند. این روش یکی از سریع ترین روش ها برای باز کردن گرفتگی لوله ها است و از آنجا که هنگام گرفتن لوله ها زمان باز شدن این گرفتگی مسئله مهمی است چون هر چه زمان گرفتگی لوله ها طولانی تر شود باعث خراب شدن لوله ها و نم و رطوبت دیوارها می شود.

لوله باز کنی با قیمت مناسب

ارزان ترین لوله باز کنی تهران

بهترین لوله بازکن | حرفه ای ترین لوله باز کن | لوله باز کنی | تخلیه چاه

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب شامل چند مورد است یکی رفع گرفتگی زمانی که جسمی در لوله یا توالت یا ظرفشویی و … فرو رفته باشد، رفع ترکیدگی لوله ها زمانی که یک لوله در قسمتی دچار فرسودگی و آسیب شده است از طریق میله های مخصوصی که جایگزین لوله آشیب دیده می شود آسیب دیدگی را رفع می کنند، رفع گرفتگی و انسداد لوله های فاضلاب و رفع گرفتگی وسایل مانند توالت، ظرفشوی، دوش، وان لباسشوی و … تمامی این خدمات توسط بهترین و حرفه ای ترین لوله باز کن در تهران در شرکت کوشا ایده آل انجام می گیرد.

لوله باز کنی | تخلیه فاضلاب | رفع گرفتگی لوله

لوله باز کنی | بهترین لوله باز کن تهران

روش های لوله بازکنی

از قدیم کسانی بوده اند که کار لوله باز کردن و رفع مسدود بودن لوله ها را انجام داده اند و روش های زیادی برای این کار وجود داشته است و امروزه نیز روش های لوله بازکنی جدید نیز وجود دارد که در اینجا تعدادی از آن ها را برای شما بیان می کنیم:

1- لوله باز کنی دستی

2- رفع مسدود لوله به وسیله دستگاه تراکم هوا 

3- باز کردن لوله به وسیله پودر لوله بازکنی

4- باز کردن انسداد لوله ها به وسیله محلول شیمیایی

لوله باز کنی با بهترین قیمت

لوله باز کنی ساختمان | لوله باز کنی لوله های خانه

باز کردن لوله های آشپزخانه | لوله بازکنی لوله آشپزخانه

لوله های آشپزخانه به دلیل اینکه چربی ها و ذرات مواد غذایی زیاد به این لوله ها وارد می شود و چون انسان زیاد با ظرفشویی سر و کار دارد به همین دلیل احتمال گرفتن لوله آشپزخانه زیاد است و برای همه ما پیش می آید که نیاز به لوله باز کن برای لوله ها و سینک ظرفشویی پیدا کنیم. روش های زیادی برای باز کردن لوله های آشپزخانه وجود دارد و یکی از این روش ها استفاده از تلمبه است.

عواملی باعث مسدودیت لوله می شوند

مواردی که باعث مسدود شدن لوله ها در یک ساختمان می شود عبارتند از:

  1. لوله کشی ساختمان در صورتی که اصولی انجام نشده باشد.
  2. جمع شدن زباله و اجسام سخت در لوله های آب و فاضلاب
  3. جمع شدن چربی در لوله های فاضلاب
  4. زنگ زدن لوله های فاضلاب

مقدارشیب استاندارد لوله های فاضلاب چقدر است؟

مقدار شیب لوله های فاضلاب باید استاندارد باشد تا از تجمع آلودگی ها جلوگیری شده و هدایت صحیح فاضلاب به محل دفع انجام شود. شیب مناسب لوله ها و استفاده از وصله ها(سه راه و…) که 45 درجه می باشد.

لوله کشی ساختمان

بازکردن لوله ها توسط معتبرترین شرکت تعیرات و بازسازی خانه

کوشا ایده آل که یکی از بهترین شرکت های تعمیرات و بازسازی خانه است آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز است یکی از خدمات این شرکت باز کردن لوله های مسدود شده است که این کار را به صورتی کاملا حرفه ای انجام می دهد.

در صورتی لوله های منزل شما دچار مشکل شود و یا مسدود شود برای رفع انسداد آن ها به یک لوله بازکن مجرب نیاز پیدا می کنید به همین علت کوشا ایده آل مشکلات شما را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برطرف کرده است.

لوله بازکنی حرفه ای | بهترین لوله باز کن

قیمت لوله باز کنی

محلول های شیمیای متفاوتی وجود دارند که برای رفع گرفتگی جزیی لوله ها به کار می رود ولی معایب بسیار زیادی دارد و به مرور به لوله های فاضلاب آسیب می رساند و باعث پوسیدگی لوله ها و ترک بردن آنها می شود.

هزینه لوله باز کنی با توجه به نرخ اتحادیه و اندازه لوله ها متفاوت است و هم چنین به عواملی از قبیل: مکان گرفتگی، نوع گرفتگی، وجود اشیایی که درون لوله را گرفته و شدت آن، قطر و طول فنر استفاده شده بستگی دارد.

استفاده از اسید لوله باز کن چه معایبی دارد؟

بعضی افراد برای گرفتگی جزئی لوله ها از اسید لوله باز کن استفاده می کنند که خود معایب بسیاری دارد. یکی از این معایب بوی بد آن است که تا مدتی حس می شود. همچنین باعث خوردگی چسب اتصال لوله و لوله های فلزی می شود و استحکام لوله ها را از بین می برد. برای گرفتگی بهتر است به یک شرکت تعمیرات ساختمان مراجعه کرد. شرکت کوشا ایده آل خدمات خود را به نحو احسن با نیروهای مجرب و کارآزموده خود همراه با بهترین تجهیزات و لوازم لازم انجام می دهند.