سقف کاذب | طراحی و اجرای سقف کاذب

23 مهر, 1399, نظر غیرفعال

طراحی و اجرای سقف کاذب

طراحی و اجرای سقف کاذب | سقف کاذب

سقف کاذب پوششی است که برای سقف استفاده می شود. زیبایی خاصی به دکوراسیون داخلی ساختمان می دهد، علاوه بر این این پوشش روش جالبی است برای اینکه سیم کشی و یک سری اتصالات که روی سقف است را بپوشاند و دیگر معضلاتی مانند لکه ها و نم که گاهی به دلیل نفوذ رطوبت روی سقف ایجاد می شود دیده نمیشود و به نمای داخل ساختمان را آسیب نمی زند.

امروزه طرح ها و نمونه های بسیاری زیبایی برای سقف کاذب وجود دارد که طرفداران زیادی هم پیدا کرده است اما شاید برای شما سوال پیش بیاید که  آیا کسانی هستند که بتوانند این کار را درست و زیبا انجام دهند در جواب شما ما شرکت کوشا ایده آل را معرفی می کنیم که چندین سال است که در این زمینه فعالیت می کنند و نمونه کارهای زیادی در این رابطه دارند.

نمونه هایی از طراحی سقف کاذب

طراحی سقف کاذب
اجرای سقف کاذب
طراحی و اجرای سقف کاذب | سقف کاذب
طراحی سقف کاذب

هزینه اجرای سقف کاذب

از آنجا که سقف کاذب انواع مختلفی دارد پس نوع و جنس سقف کاذب روی قیمت ها تاثیر می گذارد و اینکه از چه امکاناتی برای اجرای سقف کاذب استفاده می شود نیز یکی از موارد موثر بر قیمت ها است. اگر می خواهید قیمت طراحی و اجرای سقف کاذب را بدانید با شماره هایی که در سایت ما موجود است تماس بگیرید و از استاد کارهای ما مشاوره بگیرد.

طراحی سقف کاذب | طراحی و اجرای سقف کاذب

سقف کاذب کناف

این سقف یکی از پر کاربرد ترین سقف های کاذب می باشد. در سقف کاذب کناف اتصالات با استفاده پیچ و مهره انجام می شود و از جوشکاری استفاده نمی شود. سقف کاذب کناف از ورقه های گچی که روی آن با کاغذ های مخصوص پوشیده شده است ساخته شده است و بسیار مقاوم و سبک است، از دیگر مزایای این نوع سقف کاذب این است که سریع انجام می شود و بیشتر برای نازک کاری و پوشش سطح استفاده می شود. از مزایای آن می توان به سبکی و ارزانی ونصب سریع آن اشاره کرد.

از زیر سازی سقف کاذب تا اجرای آن

زیر سازی سقف کاذب یکی از مهمترین اقدامات در اجرای سقف کاذب می باشد.  انواع آن نیز می توان شامل پروفیل آهنی، پروفیل گالوانیزه و آویزه ها یا خیلی مواد دیگر باشد.

برای زیرسازی سقف کاذب شاسی کشی کناف را برای دور تا درو سقف انجام داده سپس صفحه های کناف را با یک دستگاه مخصوص به سقف می چسبانند و همچنین قسمتی از کناف جدا شده تا لامپ داخل آن قرار بگیرد و نور پردازی انجام شود. در آخر رنگ آمیزی صفحات گچی انجام می شود.